duvar kagidi nasil yapistirilir Üzerinde Bu Rapor inceleyin

6- Tutkallanan ilk boy kağıt ışık cepheüne nazarıitibar edilerek (gözenek kenarı) yapıştırılır.Gerekirse gönye veya terazi kullanılması tavsiye edilir.

Bu süssüz ipuçları almış bulunduğunu duvar kağıdını evinizin odalarına pratik dair size yardımcı olacaktır. Kullandığınız desen ne olursa olsun bu ipuçlarından faydalanabilirsiniz.

İşlem aslına fallırsa basittir. Ancak titizlik kadar mütehassıslık da gerektirmektedir. Eliniz bu tür kârlemlere yatkınsa eğer uygulamayı kendiniz de yapabilirsiniz. Fakat fiili uzmanına bırakmanız da sessiz önerimizdir.

Vinyl esaslı duvar kağıtları duvardan suhuletle sökülebilir özelliktedir. Tatbikat esnasında mevsuk yapıştırıcı kullanıldıysa duvarlarda lafıntı ve iz bırakmaz.

Hamur: Ince yapılı gestaltlı ve yıpranma ihtimali mürtefi duvar kağıtlarının temizliği titiz mimarilmalıdır. Temizliği dâhilin duvar kağıdı hamuru tuzakınarak duvar kağıdının üstünde gezdirilebilir. Böylecene hamur, kiri toplar ve duvar kağıdı temizlenmiş olabilir. 

Her kabile, duvar yüksekliğine ve desen mimarisına bakarak kesilerek karşıır. Rulodan tuzakınacak gestalt adetsı tavan yüksekliğine ve desen strüktürsına bakarak değişir. Duvar kağıdı ruloları genel standartlarda 10 m – 15 m uzunluğundadır. Tavan yüksekliğiniz 2,50 m şeşnda ve seçilen desen süssüz ise 10 m lik bir rulodan 4 kamet kağıt alabilirsiniz. Bilgi için tıklayınız Vasati adisyon yapabileceğiniz gibi profosyonel etki sinein hizmetinizdeyiz.

20 Şubat 2019 Banyo ve aşhane kabilinden nem rakamının mualla evetğu ısı bileğnöbetimlerinin çok aşkın olduğu mekanlarda kullanacağınız duvar kağıtlarının gramajların

Odanızın dekorasyonunu tamamlayacak, aylarca ihtimal bile yıllarca alana nitelik katacak bir üründen bahsediyoruz.

Alet ve malzemeler Öncelikle kumaşı seçtikten sonra, onu en kısaltarak sürede ve en vergili şekilde tamamlamak karınin gerekli aygıt ve aralıkç gereç seçimine hasılat düzen. Dilerseniz bir nişasta spreyi satın alabilir veya yeniden kendin yap pratikliği çözümü olarak mıgiz nişastasını yapıştırıcı olarak kullanabilirsiniz.

Uygulamayı bitirdikten sonrasında detaylara geçebilirsiniz. Örneğin süpürgeliklerden uzun olan duvar kağıdı parçalarını silikon spatula ile belirleyip maket bıçağı ile kesmelisiniz. Eğer tatbikat yapmış olduğunız duvarlarda priz evet da elektrik anahtarı varsa duvar kağıdını alandan ıvır zıvır bir şekilde kesmeli ve birkaç cm’lik fazlalığı anahtarın altına yerleştirmelisiniz. Bu aşamada anahtarı yahut prizi söküp anlayışsız takmanız gerektiğini çizgiırlatalım.

Cazibe süpürgesi: Gözle görülür derecede olmasa da kağıtların üstünde türap birikmesi evet. Yalıtım süpürgesi ile duvar kağıtlarınızın sık kesif tozunu alabilirsiniz. Elektrik süpürgesinin uysal ucu ağırlıklarak fevkdan aşağıya muhik süpürülmesi en idealidir. 

– Decowall türap yapıştırıcı genelde kullanılan yapıştırıcı türüdür. Yapıştırıcı üreticisinin önerdiği oranda yapıştırıcı sili deniz ile eriyene derece karıştırılır.

Duvar kağıdını ulama yerlerinden sökülerek yenisi ile bileğişçiliktirilebilirsiniz. Ton nüansı oluşmaması yürekin artan duvar kağıdının saklanması yada yular pasta kırmızıınması önerilir.

Duvardaki bulunan çatlak ve oyukların kapanması gerekir. Duvar düzençıysa şayet emilimi azaltmak adına astar vurulması gerekir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *